Exkluzív Cégajánló » Cégajánlók » Nagykőrös Minőségellenőr állás

Nagykőrös Minőségellenőr állás

    Nagykőrös minőségellenőr állás témakörében a trenkwalder partnerét ajánljuk, akinek az alábbi álláslehetősége nyitott:

    Nagykőrös minőségellenőr állás

    Csatlakozz minőségellenőri csapatunkhoz nagykőrösi munkavégzéssel!

    Megbízó partnerünk elektronika bérgyártással foglalkozik, több vezető autóipari és ipari elektronikai részegység gyártásával foglalkozik. Nagykőrösi telephelyén pedig a elérhető legmodernebb technológiával dolgoznak, amit folyamatosan tovább fejlesztenek.

    Napi feladataid lesznek:

    • Aktuális utasítások szerinti termékvizsgálat
    • Mérőeszközök használata
    • Termékek megfelelőség szerint szortírozása

    • Van középfokú végzettséged
    • 1-2 éves minőségellenőri tapsztalatod
    • Tudod vállalni a több műszakos munkarendet

    És hogy mit kapsz cserébe?

    • Nettó 35.000 forintos bónusz már a belépés hónapjától
    • Nettó 25.000 forintos cafatéria juttatás
    • Képzési pótlék
    • Utazási költség támogatás
    • Tiszta, modern, támogató munkakörnyezet

    Mit kell tudni bővebben a munkáról?

    Minőségellenőrként a termékeket kell vonatkozó utasítások szerint vizsgálnod, a minőséggel kapcsolatos visszajelzést adni a gyártás számára, ha szükséges, javító intézkedéseket kérni. Gondoskodni kell a nem megfelelő termék elkülönítéséről és azonosításáról fizikálisan és a vállalatirányítási rendszerben is. Vizsgálat megkezdése előtt ellenőrzi a minőségellenőrzésben használt mérőeszközök alkalmasságát, a kalibrálás érvényességét és hibamentes működését. Be kell tartanod az integrált vállalatirányítási rendszer által előírt feladatokat és követelményeket, ügyelned kell a biztonsági és környezetvédelmi előírásokra.

    Ha szeretnél csatlakozni egy fantasztikus csapathoz, akkor várjuk jelentkezésedet.

    Az alábbi linkre kattintva tudja leadni a jelentkezését: https://hu.trenkwalder.com/jobs/a0t4H00000kngq6QAA

    vagy önéletrajzzal az r.szel@trenkwalder.com e-mail címen lehetséges.